Судді 1, 2 категорій, юний суддя
Федерація плавання України

                                                                                                                                                                               На 24.04.2019

                                                               Присвоєння суддівських категорій з плавання  

                                                                                    Судді першої категорії    

 

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

  1.  

Биканов Сергій Романович

м. Вінниця

06.10.2015

  1.  

Коваль Сергій Григорович 

м. Вінниця

23.01.2018

  1.  

Картовий Віталій Петрович

м. Вінниця

17.06.2018

  1.  

Шевченко Світлана Анатоліївна

м. Жмеринка (Вінницька обл.)

17.06.2018

  1.  

Санжаровська Валентина Йосипівна

м. Луцьк

21.04.2015

  1.  

Максимюк Сергій Леонтійович

м. Луцьк

21.04.2015

  1.  

Яримбаш Ксенія Сергіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кулик Олександр Васильович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Лабунець Олена Станіславівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Москалець Олена Іванівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Чемеринська Інна Георгіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Король Ганна Валеріївна

м. Дніпро

30.03.2017

  1.  

Фенога Дмитро Аркадійович

м. Дніпро

30.03.2017

  1.  

Клименко Віра Миколаївна

м. Дніпро

17.06.2018

  1.  

Сініцина Тетяна Миколаївна

м. Покров (Дніпропетровська обл.)

17.06.2018

  1.  

Лисенко Андрій Володимирович

м. Дніпро

17.06.2018

  1.  

Радкевич Людмила Валеріївна

м. Кривий Ріг

24.04.2019

  1.  

Крук Алла Зенонівна

м. Житомир

12.12.2015

  1.  

Орлов Ігор Анатолійович

м. Запоріжжя

17.12.2014

  1.  

Сокирко Олексій Сергійович

м. Запоріжжя

30.09.2016

  1.  

Сокирко Наталія Романівна

м. Запоріжжя

30.03.2017

  1.  

Синюгіна Марія Борисівна

м. Запоріжжя

17.06.2018

  1.  

Муратова  Даніелла Донатівна

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Пилип Сергій Олександрович

м. Ужгород

17.01.2019

  1.  

Гринчак Микола Іванович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Шумко Володимир Михайлович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Томаш Галина Євгеніївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Сав`юк Олена Юріївна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Бреус Сергій Петрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2017

  1.  

Колоша Олександр Володимирович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2017

  1.  

Постернак  Ігор  Вікторович

м. Бровари (Київська обл.)

23.06.2017

  1.  

Лавренюк Олена Іванівна

м. Біла Церква (Київська обл.)

23.01.2018

  1.  

Тятіна Аліна Михайлівна

м. Львів

29.10.2015

  1.  

Абдулаєва Світлана Михайлівна

м. Червоноград (Львівська обл.)

29.10.2015

  1.  

Абрамов Карен Ваганович

м. Миколаїв

12.12.2015

  1.  

Тутова Марія Петрівна

м. Одеса

12.12.2015

  1.  

Стокоз Олександр Васильович

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Скляр Олександр Сергійович

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Астапова Ірина Львівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Міць Наталія В’ячеславівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Кречетов Олександр Сергійович

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Мороз Зоя Володимирівна

м. Полтава

17.06.2018

  1.  

Скляр Інна Анатоліївна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

17.06.2018

  1.  

Борисова Марина Вікторівна

м. Кременчук

17.01.2019

  1.  

Савельєва Ганна Олександрівна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

17.01.2019

  1.  

Петришина  Тетяна Миколаївна

м. Рівне

23.06.2017

  1.  

Підгорний  Олексій Дмитрович

м. Рівне

23.06.2017

  1.  

Рязанова  Ірина Костянтинівна

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Васильєв Євген Миколайович

м. Харків

23.12.2016

  1.  

Пилипко Аліна Вікторівна

м. Харків

12.12.2015

  1.  

Лобойко Артем Олегович

м. Харків

30.03.2017

  1.  

Хоменко Андрій Валерійович

м. Харків

23.01.2018

  1.  

Черненко Марина Миколаївна

м. Лозова (Харківська обл.)

12.12.2015

  1.  

Носов Олександр Іванович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

21.04.2015

  1.  

Ларін Сергій Вікторович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

21.04.2015

  1.  

Боровицька Тетяна Володимирівна

м. Хмельницький

29.10.2015

  1.  

Гречух Тетяна Володимирівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Свистіль Наталія Михайлівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Крот Станіслав Олександрович

м. Чернігів

17.01.2019

  1.  

Кутуєва Ольга Олександрівна

м. Чернігів

17.01.2019

  1.  

Єранцева Анастасія Германівна  

м. Київ

12.12.2015

  1.  

Глушенко Інна Валентинівна

м. Київ

30.03.2016

  1.  

Пухова Марія Ігорівна

м. Київ

30.03.2016

  1.  

Білітюк Сергій Анатолійович

м. Київ

23.12.2016

 

                                                                                       Судді другої категорії  

 

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

  1.  

Картовий Віталій Петрович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Черниш Богдан Євгенійович

м. Вінниця

30.03.2016

  1.  

Соколовська Інна В’ячеславівна

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Грушко Володимир Васильович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Жук Віталій Валентинович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Коваль Сергій Григорович 

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Лисенко Володимир Миколайович

м. Вінниця

12.12.2015

  1.  

Шевченко Світлана Анатоліївна

м. Жмеринка (Вінницька обл.)

12.12.2015

  1.  

Угрич-Требинська Наталія Віталіївна

м. Вінниця

17.06.2018

  1.  

Дудник Оксана Сергіївна

м. Вінниця

23.06.2017

  1.  

Самчук Віктор Йосипович

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Наумова Олена Василівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Ярмусь Ірина Отарівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Добровольський Роман Борисович 

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Ярмусь Тарас Олегович

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Примачук Юлія Олегівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Оксентюк Руслана Богданівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Горних Лілія Михайлівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Галій Олег Григорович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Тихонович Анатолій Анатолійович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Андрієвська Ольга Валентинівна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Степанцова Юлія Миколаївна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Мороз Вікторія Василівна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Самчук Володимир Вікторович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Корець Ольга Олександрівна

м. Луцьк

23.12.2016

  1.  

Бондарук Олена Іванівна

м. Луцьк

23.01.2018

  1.  

Сорока Діана Сергіївна

м. Луцьк

17.01.2019

  1.  

Корець Олесь Олександрович

м. Луцьк

17.01.2019

  1.  

Сологуб Олександр Валентинович

м. Луцьк

17.01.2019

  1.  

Цюпак Юрій Юрійович

м. Луцьк

17.01.2019

  1.  

Медведюк Сергій Миколайович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Пасюк Олександр Іванович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Ляшук Дмитро Володимирович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Кравченко Олена Володимирівна

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Супрунович Юлія Миколаївна

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Коцюба Юрій Вікторович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Дорофєєва Олена Валеріївна

м. Луцьк

12.12.2015

  1.  

Очередько Іван Вікторович 

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кірпань Дмитро Миколайович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кардаш Антон Олександрович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Король Ганна Валеріївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Катишева Оксана Геннадіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Сорокіна Наталія Юріївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Денисенко Євгенія Василівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Димова  Алла  Вікторівна  

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Гаркавенко Геннадій Станіславович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Гайдар Костянтин Валерійович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Волошенко Євген Миколайович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Борисова Марина Вікторівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Амбарова Ірина Володимирівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Мамонтов Сергій Андрійович

м. Марганець (Дніпропетровська обл.)

12.12.2015

  1.  

Лисенко Андрій Володимирович

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Фенога Дмитро Аркадійович

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Клименко Віра Миколаївна

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Крішталь Валерій Володимирович

м. Дніпро

23.06.2017

  1.  

Радкевич Людмила Валеріївна

м. Кривий Ріг

17.06.2018

  1.  

Першикова Ірина Олександрівна

м. Дніпро

17.06.2018

  1.  

Євстафьєва Карина Максимівна

м. Дніпро

17.06.2018

  1.  

Колісник Вікторія Олександрівна

м. Дніпро

17.06.2018

  1.  

Герасько Вікторія Андріївна

м. Кривий Ріг

17.01.2019

  1.  

Дудник Ольга Андріївна

м. Дніпро

17.01.2019

  1.  

Тютюнник Олена Олександрівна

м. Дніпро

24.04.2019

  1.  

Астахова Вікторія Володимирівна

м. Дніпро

24.04.2019

  1.  

Шупик Тетяна Григорівна

м. Кривий Ріг

24.04.2019

  1.  

Кравченко Світлана Яверівна

м. Кривий Ріг

24.04.2019

  1.  

Сідаш Олег Ігоревич

м. Дніпро

24.04.2019

  1.  

Сокирко Олексій Сергійович

м. Запоріжжя

12.12.2015

  1.  

Сокирко Наталія Романівна

м. Запоріжжя

12.12.2015

  1.  

Синюгіна Марія Борисівна

м. Запоріжжя

30.03.2017

  1.  

Білявська  Тетяна Станіславівна

м. Енергодар (Запорізька обл.)

23.06.2017

  1.  

Газарян Едуард Єрівантович

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Демб Віктор Георгійович

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Клосович Антоніна Миколаївна

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Шевченко Наталія Георгіївна

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Степанов Артем Валерійович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Пісарев Юрій Анатолійович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Янцо Михайло Михайлович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Мельник Нікіта Миколайович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Рояк Лариса Іванівна

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Пилип Сергій Олександрович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Шаповал Любов Миколаївна

м. Бровари (Київська обл.)

21.04.2015

  1.  

Бреус Сергій Петрович

м. Бровари (Київська обл.)

21.04.2015

  1.  

Гречка Сергій Олексійович

м. Бровари (Київська обл.)

06.10.2015

  1.  

Колоша Олександр Володимирович

м. Бровари (Київська обл.)

12.12.2015

  1.  

Єрмоленко Артем Сергійович

м. Біла Церква (Київська обл.)

12.12.2015

  1.  

Початовський  Юрій Олексійович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

  1.  

Черепеніна Наталія Рудольфівна

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

  1.  

Постернак Ігор Вікторович

м. Бровари (Київська обл.)

30.09.2016

  1.  

Приймак Руслана Юріївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Ящук Тарас Миколайович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Танащук Роман Іванович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Мокрова Олена Аркадіївна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Новосад Леся Василівна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Ромашко Тетяна Анатоліївна

м. Львів

17.06.2018

  1.  

Чуприна Ганна Сергіївна

м. Львів

17.06.2018

  1.  

Фріауф Руслан Іванович

м. Львів

17.01.2019

  1.  

Мартинюк Юрій Мирославович

м. Львів

24.04.2019

  1.  

Мороз Світлана В’ячеславівна

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Мороз Валентина Степанівна 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Мороз Вячеслав Миколайович 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Бондар Василь Дмитрович 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Суворкіна Лариса Михайлівна 

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

30.09.2016

  1.  

Пустовойт Наталія Миколаївна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Богославець Ольга Валеріїна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Зайцева Олена Іванівна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Булаш Леонід Миколайович

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Дурнєва Ірина Русланівна

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Пислару Ксенія Олегівна 

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Лебедєва Світлана Юріївна 

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Александренко  Кирил Ігоревич

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Індик Дмитро Володимирович

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Бурачик Святослав Олександрович

м. Миколаїв

17.01.2019

  1.  

Савельєва Ганна Олександрівна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Скляр Інна Анатоліївна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Мороз Зоя Володимирівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Нерівна Юлія Григорівна

м. Кременчук

17.01.2019

  1.  

Бубенець Альона Миколаївна

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Шепіль Лариса Віталіївна

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Острога Сергій Анатолійович

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Заруцький  Олександр Леонідович

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Новіков Дмитро Євгенович

м. Шостка (Сумська обл.)

17.12.2014

  1.  

Лакоза Ігор Миколайович

м. Шостка (Сумська обл.)

17.12.2014

  1.  

Бездітько Марина Василівна

м. Суми

21.04.2015

  1.  

Гончаренко Дмитро Олександрович

м. Суми

30.03.2016

  1.  

Рязанова  Ірина Костянтинівна

м. Суми

30.03.2016

  1.  

Турченко Анатолій Анатолійович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Ляху Людмила Василівна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Плахотнік Михайло Сергійович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Шепіль Ігор Васильович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Алексейцев Олексій Петрович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Вольвач Вікторія Сергіївна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Ротар Галина Михайлівна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

П`ятак Сергій Михайлович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Марченко Олексій Васильович

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Клименко Олександр Михайлович

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Златнік Ольга Василівна

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Кас`ян Марина Юріївна

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Плужниченко Михайло Олександрович

м. Шостка (Сумська обл.)

24.04.2019

  1.  

Парпуренко Артем Сергійович

м. Шостка (Сумська обл.)

24.04.2019

  1.  

Бондаренко Данило Олексійович

м. Шостка (Сумська обл.)

24.04.2019

  1.  

Шаповалов Андрій Сергійович

м. Шостка (Сумська обл.)

24.04.2019

  1.  

Пилипенко Єгор Сергійович

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Сургуч Анастасія Петрівна

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Немальцева Ольга Миколаївна

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Літовченко Вадім Олегович

м. Суми

24.04.2019

  1.  

Васильєв Євген Миколайович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Лобойко Артем Олегович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Заяць Дмитро Ігнатович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Хоменко Андрій Валерійович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Єгоров Сергій Андрійович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Рудько Павло Сергійович 

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Маркова Анастасія Дмитрівна 

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Беляєва Анна Юріївна

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Захарчевський Михайло Вадимович

м. Харків

30.03.2016

  1.  

Самойленко Анна Вадимівна

м. Харків

17.01.2019

  1.  

Лещенко Дар’я  Андріївна

м. Харків

17.01.2019

  1.  

Балашов В’ячеслав Ігоревич

м. Харків

17.01.2019

  1.  

Радченко Даяна Володимирівна

м. Харків

17.01.2019

  1.  

Струтинська Маргарита Юріївна

м. Харків

24.04.2019

  1.  

Кірюшина Ксенія Олексіївна

м. Харків

24.04.2019

  1.  

Прядка Сергій Миколайович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

30.03.2017

  1.  

Третьяков Дмитро Валерійович

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Гречух Ольга Максимівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Боровицька Аліна Олегівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Сідлецька Людмила Юріївна

м. Чернівці

23.01.2018

  1.  

Гнесь Наталія Олександрівна

м. Чернівці

23.01.2018

  1.  

Сізих Любов Вікторівна

м. Чернігів

30.09.2016

  1.  

Примаченко Микола Васильович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Кутуєва Ольга Олександрівна

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Крот Станіслав Олександрович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Гунько Дмитро Анатолійович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Гричик Юлія Ігорівна

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Бабич  Валерій Юрійович

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Крутой  Костянтин  Анатолійович

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Мірошниченко Катерина Максимівна

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Коновалов Ян Ярославович

м. Київ

21.04.2015

  1.  

Глушенко Олена Андріївна

м. Київ

17.01.2019

  1.  

Казакова Ольга Ігорівна

м. Київ

17.01.2019

  1.  

Голуб Марія Олександрівна

м. Київ

17.01.2019

  1.  

Нікітіна-Бондар Інна Олексіївна

м. Київ

17.01.2019

  1.  

Засько Світлана Анатоліївна

м. Київ

24.04.2019

 

                                                                              Юні судді з плавання  

 

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

1.

Косило Назарій Володимирович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

17.12.2014

2.

Шихова Мар`яна Сергіївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

17.12.2014

3.

Семенов Михайло Юрійович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

4.

Рула Дмитро Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

5.

Комаров Микита Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

6.

Гончаренко Данило Миколайович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

7.

Селедцев Кирило Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

8.

Кунцевич Поліна Богданівна

м. Бровари (Київська обл.)

30.09.2016

9.

Ткаченко Вікторія Олегівна

м. Суми

17.12.2014

10.

Макаренко Влада Олегівна 

м. Суми

17.12.2014

11

Пилип Сергій Сергійович

м. Ужгород

30.03.2017

12

Хоменко Андрій Андрійович 

м. Харків

30.03.2017

13

Веремієв Максім Ярославович

м. Дніпро

23.06.2017

14

Алєксєєв  Єгор  Юрійович

м. Дніпро

23.06.2017

15

Донцов  Святослав  Едуардович

м. Дніпро

23.06.2017


Поділитися посиланням: