Судді Національної та міжнародної категорій
Федерація плавання України

                           Судді Національної та міжнародної категорій з плавання

                                                                  на 24.04.2019

 1

Кокоша Анна Володимирівна

НК  1986

 МК 1996

м. Київ

 2

Власков Андрій Анатолійович

НК  1986

 МК 1994

м. Київ

 3

Капась Микола Володимирович

НК  1986

 

 МК 2013

стартер

м. Київ

 4

Насонов Володимир Дмитрович

НК  1995

 

м. Київ

 5

Агеєв Віктор Іванович

НК  2000

 

 МК 2009          стартер

м. Київ

 6

Лизак Сергій Васильович

НК  2005

 МК 2007

м. Київ

 7

Чернуха Борис Едуардович

НК  2008

 

м. Київ

 8

Ларін Дмитро Миколайович

НК  2010

 МК 2011

м. Київ

 9

Лаврентьєва Людмила Миколаївна

НК  2013

 

м. Київ

10

Глушенко Інна Валентинівна

НК  2018

 

м. Київ

11

Мельник Василь  Григорович

НК  2015

 

м. Жмеринка (Вінницька обл.)

12 

Биканов Сергій Романович

НК  2016

 

м. Вінниця

13 

Веретеннікова Світлана Федорівна

НК  2002

 

м. Луцьк

14 

Мкртчан Оганес Хачатурович

НК  1989

 МК 2006

м. Дніпро

15 

Єрмакова Галина Іванівна

НК  1995

 

м. Дніпро

 16

Марочкін Віталій Іванович

НК  1995

 

м. Дніпро

17 

Качуровський Дмитро Олегович

НК  1997

 

м. Дніпро

 18

Карташов Костянтин Миколайович

НК  2001

 

м. Дніпро

19 

Толокняник Світлана Віталіївна

НК  2006

 

м. Дніпро

20 

Шевчук Тетяна Ігорівна

НК  2015

 

м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

21 

Яримбаш Ксенія Сергіївна

НК  2017

 

м. Дніпро

 22

Кулик Олександр Васильович

НК  2019

 

м. Дніпро

23 

Ростовська Олена Вікторівна

НК  1986

 

м. Шахтарськ (Донецька обл.)

24 

Мізін Володимир Борисович

НК  1988

 

м. Донецьк

25 

Ростовський Анатолій Дмитрович

НК  2014

 

м. Шахтарськ (Донецька обл.)

26 

Крук Микола Зенонович

НК  2015

 

м. Житомир

27 

Крук Алла Зенонівна

НК  2018

 

м. Житомир

28 

Жильцова Тетяна Василівна

НК  1990

 

м. Запоріжжя

29 

Орлов Ігор Анатолійович

НК  2015

 МК 2019

м. Запоріжжя

 30

Сокирко Олексій Сергійович

НК  2017

 МК 2019

м. Запоріжжя

31 

Москалик Микола Михайлович

НК  2013

 

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

32 

Сав`юк Василь Васильович

НК  2015

 

м. Івано-Франківськ

33 

Матвієць Олена Григорівна

НК  2001

 

м. Біла Церква (Київська обл.)

34 

Першин Леонід Володимирович

НК  2006

 

м. Бровари (Київська обл.)

35 

Левковець Тетяна Миколаївна

НК  2013

 

м. Бровари (Київська обл.)

 36

Худякова Любов Василівна

НК  2014

 

м. Бровари (Київська обл.)

 37

Усатюк Ірина Олександрівна

НК  2015

 

м. Бровари (Київська обл.)

38 

Нерода Віктор Лукич

НК  1980

 

м. Львів

 39

Кошак Ігор Богданович

НК  1988

 МК 2006

м. Борислав (Львівська обл.)

40 

Візгерт Наталія Краснославівна

НК  2006

 

м. Львів

41 

Хіменко Іван Іванович

НК  2010

 МК 2013

м. Миколаїв

42 

Немченко Геннадій Григорович

НК  2015

 

м. Миколаїв

43 

Абрамов Карен Ваганович

НК  2017

 

м. Миколаїв

44 

Біллер Петро Рудольфович

НК  1981

 

м. Одеса

45 

Резніченко Юлія Вікторівна

НК  2006

 МК 2009

м. Кременчук (Полтавська обл.)

46 

Міць Віктор Михайлович

НК  2010

 МК 2013

м. Полтава

47 

Яценко Василь Петрович

НК  2010

 

 МК 2011

стартер

м. Полтава

48 

Багрій Юрій Іванович

НК  2006

 

м. Вараш (Рівненська обл.)

49 

Петришина Тетяна Миколаївна

НК  2019

 

м. Рівне

50 

Маслій Анатолій Федорович

НК  1977

 

м. Суми

51 

Вереітінов Володимир Дмитрович

НК  1990

 

м. Харків

52 

Рудницький Михайло Наумович

НК  1980

 МК 2005

м. Харків

53 

Воронцова Оксана Володимирівна

НК  2006

 

м. Харків

54 

Єранцева Олена Юріївна

НК  2010

 МК 2013

м. Харків

55 

Єсипенко Олексій Валерійович

НК  2010

 МК 2013

м. Харків

 56

Хоменко Андрій Валерійович

НК  2019

 

м. Харків

57 

Тараканов Євген Петрович

НК

 

С.м.т. Ярмолинці (Хмельницька обл.)


Поділитися посиланням: