Рекомендації спеціалістів Міжнародної асоціації тренерів з плавання

Шановні друзі!

Зараз багато говориться про ситуацію, що склалась з причин спалаху коронавірусу. Потрібно відмітити, що всі так чи інакше постраждали. Це змушує цінувати те, що ми мали раніше, і те, що ми сподіваємось буде у нас знову.

Пропонуємо вашій увазі статті Міжнародної асоціації тренерів з плавання. В них багато цікавого про те, як поводитися спортсменам і тренерам (та звичайним людям) в екстремальних ситуаціях. Для тих, хто не володіє англійською, достатньо зрозумілий переклад статей можна зробити за допомогою https://translate.google.com/  

Одну з них написав Уейн Голдсміт (Австралія) для видання World of Swimming. Вона відповідає сучасній ситуації: "Не можеш плавати? Ось 25 речей, які ти можеш зробити, щоб залишитися в бойовій формі".

А також:

«Пісок перед славою» доктора Джона Хейла (США).

"Спілкування з плавцями" Діка Ханнула (США).

"Ефективна піраміда викладання та її вплив на посилення участі студентів у плаванні" доктор Салам Карім (ОАЕ).

Декілька слів про кожного автора.

 

Понад 28 років Уейн Голдсміт міжнародно визнаний тренер, тренер-методист, спортивний вчений, автор, спікер, наставник та лідер у галузі спорту з плавання. Лауреат медіа-премії Al Schoenfield Media Award, що вручається  International Swimming Hall of Fame та отримувач премії за видатний внесок у плавання в Австралії. Робота Уейна вплинула на тренерів, спортивних вчених, плавців та їх батьків у всьому світі. Уейн написав понад 500 статей з плавання, опублікованих у численних країнах, а також написав книги про лідерство, спорт та навчання плаванню. Уейн живе на Golden Coast в Австралії.

Читати статтю Уейна Голдсміта

 

 

 

Доктор Хейл - клінічний та спортивний психолог з психологічного здоров'я міста Роанок (штат Вірджинія), спеціаліст із спортивної психології плавання та член Комітету з питань спортивної науки Міжнародної асоціації тренерів з плавання. Доктор Хейл працює з олімпійцями, професійними та юними спортсменами, був консультантом на трьох Олімпійських Іграх. Він очолював спортивну медицину та науку в фехтуванні США, був директором зі спортивної медицини Державних Ігор Співдружності у Вірджинії та  президентом Товариства психології спорту, фізкультури та спортивних змагань. В даний час Доктор Хейл є членом Ради директорів Аматорського спорту Вірджинії

Читати статтю Доктора Хейла

 

 

 

Дік Ханнула тренував і керував численними міжнародними командами, включаючи олімпійську та команду Панамериканських Ігор, служив комісаром Ігор Доброї Волі та був президентом ASCA. Він є найкращим тренером середніх навчальних закладів. Дік Ханнула вивів середню школу Вілсона (Такома, штат Вашингтон) 24 рази поспіль до чемпіонатів штату Вашингтон. Дік є автором книги «Успішний тренінг з плавання» та редагував два томи «Біблії для тренерів з плавання». Він надав ISCA дозвіл ділитися понад 160 статтями та інтерв'ю з читачами.

Читати статтю Діка Ханнула

 

 

 

Доктор Салам Карім - фахівець Спортивної програми Міністерства освіти Об'єднаних Арабських Еміратів з особливим захопленням плаванням. Він отримав ступінь доктора наук у Ліпецькому державному педагогічному університеті у 2017 році та є автором кількох книг, статей та наукових розробок. Доктор Карім є засновником стратегії змагань для дітей до 10 років, де виступи плавців оцінюються за їх технікою замість часу. Доктор Карім отримав головну нагороду за цю працю на Міжнародній конференції зі спорту та педагогіки в Мельбурні у 2020 році.

Читати статтю Салама Каріма

 

 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені