Зміни календаря європейських змагань з водних видів спорту у 2020 році

Шановні члени Федерації плавання України та прихильники плавання!

Повідомляємо про рішення LEN, щодо змін календаря європейських змагань з водних видів спорту у 2020 році. 

Адаптований переклад звернення Президента LEN до національних європейських федерацій далі (оригінал листа за посиланням):           

По всій Європі ми стикаємося з кризою, яку ніхто з нас не міг очікувати.

Я хотів би сьогодні запевнити вас, що LEN продовжує наполегливо працювати зі своїм Бюро, технічними комітети та персоналом в офісі для відновлення нашого спорту, як тільки ми вийдемо з цих проблем зі здоровя'м.

Бюро LEN і я продовжували протягом останніх тижнів обговорювати шляхом відеоконференцій цю ситуацію для планування дій на майбутнє.

Зараз я хотів би повідомити вас про те, що під час відеоконференції 27 квітня 2020 року Бюро LEN ухвалило рішення про наступне: 

Скасовуються чемпіонати Європи серед юніорів 2020 року з усіх дисциплін – плавання, плавання на відкритій воді, стрибків у воду, синхронного плавання та водного поло U19.

LEN сподівалася відкласти ці події на вересень 2020 року. Але тепер зрозуміло, що можливі обмеження подорожей та змагань, здатність організаторів перенести дати, а також діяльність національних федерацій, яку потрібно буде відновити у другій половині 2020 року, ставлять нереальним перенесення та належну організацію юніорських чемпіонатів Європи у поточному році 2020 року.

LEN планує відновити чемпіонат Європи серед юніорів у 2021 році. 

Змагання Кубку Європи з плавання на відкритій воді 2020 року відмінені.

Це означає, що наступних етапів Кубку Європи з плавання на відкритій воді у 2020 році не буде, а отже не буде і загального рейтингу. Однак, 1-й етап, що відбувся в Ейлаті (Ізраїль) 8 березня 2020 року вважається дійсним і LEN сплатить призові гроші за цей етап, як було оголошено.

Що стосується чемпіонату Європи з водних видів спорту 2020 року та інших  змагань LEN 2020 року (наприклад, кубків з водного поло), Бюро LEN наполегливо працює над тим, щоб визначити найбільш оптимальне рішення для забезпечення якнайбільше прийнятного результату для всіх.

Більш детальна інформація буде надана найближчим часом.

Разом з тим, ми маємо повідомити, що чемпіонат Європи, попередньо запланований для перенесення на серпень 2020 року в Будапешт (Угорщина)  дуже малоймовірний і швидше за все буде відкладений далі. 

LEN запевняє, що якнайшвидше надасть більше інформації про переглянуті  терміни і місце проведення чемпіонату Європи з тим, щоб спортсмени могли отримати можливість тренуватися в басейнах і підготуватися до змагань найкращим чином.

Паоло Бареллі

Президент LEN


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені