м. Кам'янське приймало навчально-тренувальний збір спортсменів плавців

З 3 по 23 травня 2021 року у спортивному комплексі «Дніпровець» м. Кам'янське відбулися три навчально-тренувальні збори для спортсменів-плавців молодшої вікової категорії (2006-2008 р.н.)Майже 60 плавців і більше 20 тренерів з усіх регіонів України взяли участь у зборах. Під керівництвом провідного тренера з навчально-методичного забезпечення збірної команди України Михайла Зубкова проводилися дворазові тренування на воді, різноманітні вправи на суші. Незвичні, але дуже корисні для плавців танцювальні програми та ще багато іншого було запропоновано юним спортсменам.

1_сбор.jpg

Тренування у воді містили навчальні вправи для виконання стартів, поворотів, удосконалення техніки плавання усіма стилями. Практичні заняття було доповнено аналізом змагальної діяльності за  матеріалами відео чемпіонатуУкраїни в серед юнаків і дівчат. 

Для всіх учасників навчально-тренувальних зборів було здійснено підводну відеозйомку з докладним аналізом техніки плавання, виявленням резервів для поліпшення спортивних результатів. 

Для тренерів юних спортсменів щоденно проводилися семінарські заняття з обговоренням досвіду побудови багаторічної підготовки спортсменів у країнах-лідерах світового плавання, детальним вивченням техніки плавання переможців світових і європейських чемпіонатів. 

2_сбор.jpg

Сподіваємось, що навчально-тренувальні збори для юних плавців стануть регулярною практикою. Плануємо розширити перелік заходів майбутніх навчально-тренувальних зборів за рахунок проведення тестувань фукціональних якостей, рівня розвитку фізичних показників, проведення медичного обстеження та психологічного стану учасників.

3_сбор.jpg


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені