Курс он-лайн лекцій від Доктора медичних наук Олени Дорофеєвої

Шановні фахівці.

До вошої уваги пропонується on-line науково-методичний курс лекцій Доктора медичних наук Олени Дорофеєвої

Запланований час лекції – до 30 хвилин. відповіді на запитання – 10 хвилин.  

Дати проведення 28 січня, 1 лютого и 4 лютого о 13.00

Посилання на конференцію ZOOM 

  1. ЯК ПІДГОТОВИТИ ЧЕМПІОНА - ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТ (медико-біологічні аспекти) 28.01.2022

 Важливими питаннями, на які необхідно звернути увагу під час підготовки спортсменів, є індивідуальні особливості організму спортсмена в кожному віковому періоді. Підлітковий вік у плаванні відповідає виконанню важких та великих за обсягом фізичних навантажень, а в юнацькому віці значно збільшується їх інтенсивність, що висуває підвищені вимоги до роботи функціональних систем, метаболічних процесів, що протікають в організмі та швидкості процесів відновлення. Тільки спортивний лікар знає особливості організму спортсмена, може правильно оцінити його вихідний стан та зміни в динаміці, і провести «точкову» корекцію виявлених змін.

  1. СПОРТ ВИЩИХ ДОСЯГНЕНЬ – СПОРТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ 01.02.2022

Кожен тренер прагне підготувати чемпіона Олімпійських ігор і не один раз. Кожен спортсмен прагне довгий час перебувати на найвищому рівні п'єдесталу Європейських, Світових чемпіонатів та Олімпійських ігор, максимально довго зберігаючи свої результати на високому рівні. Усе це визначає спортивне довголіття конкретного спортсмена. Проте, тривалі інтенсивні фізичні навантаження висувають підвищені вимоги до організму спортсмена. Тому велику роль у спортивному довголітті грає злагоджена робота спортивного лікаря, тренера та спортсмена. Причому, основним завданням саме спортивного лікаря є попередження розвитку предпатологічних та патологічних станів у спортсменів завдяки своєчасній діагностиці слабких ланок та ранніх симптомів дезадаптації, використання індивідуальної своєчасної фармакологічної підтримки,  основних засобів та методів медико-біологічного відновлення і корекції, що дозволить спортсмену та тренеру максимально довго залишатися конкурентоспроможним на світовому рівні.

  1. ЧИСТИЙ СПОРТ. ДОПІНГ КОНТРОЛЬ У СПОРТІ 04.02.2022

В останні роки застосування заборонених речовин та методів стало однією з головних проблем у спорті. Важливість організації та проведення антидопінгової роботи з метою запобігання порушенням антидопінгових правил як спортсменами, так і фахівцями, що працюють із ними, очевидна. Тому необхідно знати, що таке "Донінг", "11 кроків процедури допінг-контролю", що таке "Біологічний паспорт спортсмена", система "ADAMS" і для чого вони існують.

 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені