FINA обирає військовослужбовця збройних сил росіЇ до складу комісії атлетів...

FINA - ноу комент...

finaLOgo.png

Цього місяця будучі при "здоровому глузді" своїм свіжим керівним складом FINA, включає військовослужбовця збройних сил росармії Полякову Марію Юрівну до комісії атлетів... Шо це взагалі було? Коли весь цивілізований світ допомогає нам у протистоянні із російською армією. FINA обирає людину яка відкрито, я наголошую ВІДКРИТО підтримує війну в Україні та всього цивілізованого світу.

До складу одного з органів розвитку і популярізації плавання, у СВІТІ,  FINA чуєш, ровитку - ПЛАВАННЯ, а не скидання бомб по цивілних! Там у оркостанських керівників вже видана методичка для Маші, можете у цьому не сумніватись, як називати біле чорним, а чорне білим. Шо ця людина з ії поглядами може дати світу, який розвиток? Питання це не риторичне, на нього є чітка відповідь: - погляньте на Україну куди такіж самі посланці "доброї воли" завези "руській мір".

 
З протестом проти такого рішення рекордсмен світу з плавання, член національної збірної команди України Андрій ГОВОРОВ від імені більше 60-ти найкращих спортсменів України - переможців, призерів та учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи усіх водних видів спорту України звернувся до FINA з відкритою вимогою скасувати це призначення. Текст звернення тут.
Федерація плавання України підтримує вимогу українських атлетів та звертається до всіх, хто не згоден із залученням представників країни-агресора до міжнародних спортивних інституцій і змагань на час військової агресії проти УКРАЇНИ.  
Приєднуйтесь до протесту у соціальних мережах #Olympics, #athlete365, #FINA, #LEN "            

Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені