Григоріо Палтріньєрі - амбасадор чемпіонату Європи у Римі 2022

Це є неймовірними емоціями – змагатись у Форо Італіко, найкрасивішому басейні у всьому світі, - каже багаторазовий чемпіон світу та Олімпійських ігор Григоріо Палтріньєрі.

Незважаючи на те, що плавання – це індивідуальний від спорту, наша Італійська команда дуже згуртована і для нас чемпіонат світу у Будапешті цього року був неймовірний, і ми сподіваємось повторити це знову.

Ніякого мандражу, ці змагання будуть схожі на минулий чемпіонат світу, ми як і усі Європейці будемо боротись за п’єдестал. Що до мене, то я збираюсь завоювати 5-ть золотих медалей.

Далі на відео амбасадор чемпіонату Європи у Римі 2022 Григоріо Палтріньєрі із чемпіонкою України на дистанції 400 м. вільним стилем Кариною Снітко (дочкою Ігоря Снітко – колишнього члена збірної команди України у басейні та на відкритій воді, призера чемпіонатів Європи) катаються на моторолері най мальовничими містами італійської столиці!

Від площі Навона до Аква Паола фонтану, від Пьяцца дель Пополо до мосту Кастель Сант-Анджело і до фонтану Треві, зберегаючи традицію кидають по монетці, щоб загадати бажання:

Удачного виступу на чемпіонаті та закінчення війни перемогою України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

PS

Ті хто із за паребріка не допущені до участі у чемпіонаті цивілозованих Європейських країн. А на расії доречі проводять класні змагання по метанню коров'ячих лепьох, незволікайте із підготовкою сможемпавторітелі.... 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені