Важка та болюча втрата...

vitalii.png

Важко підібрати хоч якісь слова…

Болюча втрата для родини, для України, для ватерпольної спільноти. Федерація плавання України висловлює щирі співчуття родині та близьким.

Віддати найдорожче за Батьківщину – це своє життя. Віталій прийняв найважливіше рішення у житті кожної людини, і вже в перші дні пішов до військкомату, і став до лав збройних сил України.

Ще на тому тижні спілкуючись з Віталієм по телефону, він навіть на передовій не полишав працювати, вирішуючи поточні проблеми команди яка готувалась до виступу на чемпіонаті Європи. Так просто так спокійно ніби він у своєму кабінеті…

Тож дівчата, хлопці тренуйтесь, грайте так, як останній раз у житті, за ради себе, заради своєї родини, за ради України! Нам є шо втрачати, і коли такі люди були поряд з нами, у нас не має права робити свою справу у пів сили!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Віталій Лісун – державний тренер України, суддя національної категорії з водного поло. Протягом багатьох років працював секретарем федерації водного поло України. У складі ВК «Динамо» Київ був чемпіоном України.

Фнансово Допомогти родині Віталія Лісуна. 4149 6293 5237 4482 (картка президента федерації водного поло Києва - Аліни Болгари)


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені