Ребрединг, FINA стає «Світом водних видів спорту»

World-Aquatics-Logo.jpg

Нова ера досконалості водних видів спорту.

FINA стає «Світом водних видів спорту» (World Aquatics).

  • 6 дисциплін;
  • 5 континентів;
  • 209 національних федерацій, об’єднаних у одну глобальну федерацію.

В австралійському  Мельбурні, де проходить чемпіонат світу з плавання на короткій воді, відбувся черговий Конгрес FINA, який мав інтригуючий статус «позачергового».

Після виступу Президена FINA Хусейна Аль Мусаллама, стало відомо, що FINA, залучивши  бренд менеджерів, атлетів, тренерів та вболівальників, працювала над зміною іміджа організації для її подальшого розвитку.

Окрім зміни назви Конгрес ухвалив суттєві зміни до статуту організації, які потребують додаткового вивчення з огляду на те, що вони були представлені саме на Конгресі. Але World Aquatic позиціонується як сучасна організація, що буде для атлетів об’єднаних водою, з ширшим обсягом та посиленням взаємодії з учасниками і аудиторією.

На Конгресі був представлений бюджет World Aquatics на  2023-2024 роки та звіт щодо виконання бюджету FINA минулих років, який засвідчив суттєве скорочення фінансових ресурсів організації у 2022 році. 

Під час Конгресу делегація Федерації плавання України звернулася до керівництва світової організації управління водними видами спорту і делегатів  із закликом продовження відсторонення російських та білоруських спортсменів,  офіційних осіб цих країн від участі у світових і континентальних змаганнях в 2023 році і далі до закінчення війни в Україні. Було підкреслено, що агресія росії  та руйнація інфраструктури України, зокрема спортивної, порушують принципи «чесної гри» у водних видах спорту та надають переваги представникам країни-агресора.  

В своїх коментарях на українське звернення Президент FINA/World Aquatics не дав прямих відповідей про атлетів, але сказав, що не буде офіційних представників країн-агресорів на офіційних міжнародних змагання. Також він підкреслив, що він і World Aquatics й надалі будуть підтримувати українські команди, але рішення про відсторонення росіян і білорусів буде прийматися спільно з МОК.

 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені