[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] ФПУ

Всесвітні водні види спорту (раніше ФІНА) анонсувала розклад змагань 20 чемпіонату світу з водних видів спорту 2023 року у Фукуоці (Японія).

Fukuoka-2022-Pool-FINA.jpeg   

      Всесвітні водні види спорту та організаційний комітет чемпіонату світу 2023 підтвердили розклад змагань, у якому ми побачимо розіграш 75 комплектів нагород у 6 дисциплінах.

     Найбільше місто острову Кюсю - Фукуока, буде приймати змагання з таких дисциплін - плавання, артистичне плавання, плавання на відкритій воді, стрибки воду, хай дайвінг та водне поло з 14 по 30 липня 2023 року. Очікується участь близько 2000 спортсменів з 200 країн світу.

     Наша збірна команда планує брати участь у цих змаганнях, і наразі норматив на участь мають вже 5 спортсменів плавців Україні: М. Романчук, А. Говоров, Д. Кесіль, В. Бухов, О. Желтяков. Остаточний склад команди буде визначений після закінчення усіх кваліфікаційних змагань 11 червня 2023 року.

      До речі, у цьому місті вже проводився чемпіонат світу з водних видів спорту у 2001 році. На тому чемпіонаті світу збірна команда України з плавання посіла 8 місце у медальному заліку та завоювала 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

     Змагання на відкритій воді розпочнуться 15 липня, а змагання з плавання у басейні – на 10 день чемпіонату світу, 23 липня 2023 року.

     Розклад змагань можна подивитися за посиланням : https://www.fina.org/competitions/1/world-aquatics-championships-fukuoka-2023/schedule?phase=All&disciplines=

 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені