[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive] ФПУ

Всесвітні водні види спорту і Європейська ліга плавання занепокоєні закриттям та обмеженням доступності плавальних басейнів.

GettyImages-473357950.jpg     

      Після нещодавнього закриття басейнів і обмеженням їх доступності, через підвищення витрат на енергоносії та комунальні послуги, Всесвітні водні види спорту висловила свою стурбованість і підтвердила свою підтримку зусиль своїх членів-федерацій, оскільки спільнота водних видів спорту працює над поширенням переваг регулярної участі.

     ‘’Ми стурбовані тим, що у деяких місцях вже є обмеження- особливо закриття плавальних басейнів, зменшення часу роботи та підвищення цін на відвідування. Цей негативний вплив поширюється більше ніж на регулярних користувачів басейну, які тренуються для того, щоб приймати участь у змаганнях, а особливо турбує коли це впливає на можливість молодих людей навчатися важливого навику життя. Плавальні басейни представляють спеціальні можливості для фізичної активності і спорту для наймолодших та найстарших. Такі об’єкти заслуговують спеціальної підтримки”. сказав Президент Всесвітніх водних видів спорту Хусейн Аль-Муссаллам.

      ‘’По всій Європі, через пандемію, стався локдаун і десятки мільйонів дітей вже втратили свій шанс навчитися плавати в той час, коли вони могли це зробити. Наш унікальний вид спорту може зробити більше, ніж покращити життя – він може його врятувати‘’- наголосив Президент Європейської ліги плавання Антоніо Хосе Сільва.

     Разом із Всесвітніми водними видами спорту ми сповнені рішучості допомогти нашим член-федераціям отримати підтримку, необхідну для того, щоб плавальні басейні залишалися відкритими.

     13 лютого 2023 року LEN та її члени-федерації проведуть онлайн зустріч, де будуть обговорювати спільні підходи до цієї проблеми, включаючи комунікації, обмін найкращими практиками та ресурсами ЄС.

        На додаток до підтримки своїх членів-федерацій, які працюють над забезпеченням доступу до існуючих плавальних басейнів, Всесвітні водні види спорту та її партнери залишаються відданими подальшим вдосконаленням спрямованим на покращення охорони навколишнього середовища.

 


Вихід...
Зміни підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Новий пароль підтверждено.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та новий пароль.
Реєстрація підтверждена.
Ви можете увійти, використовуючи свій E-mail та пароль.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...
Користувача не знайдено...
Реєстрація користувача не підтверджена...
Реєстрація користувачів тимчасово закрита...
Помилка...
Зміни збережені